Bielizna damska

Co powinnaś wiedzieć o bieliźnie modelującej?

Bielizna modelująca cieszy się coraz większą popularnością wśród Polek, jednak wciąż wiele pań pochodzi do niej z dystansem. Warto nieco bliżej przyjrzeć się dostępnym fa-sonom, poznając ich szczególne właściwości. Przekonaj się, dlaczego tak wiele kobiet po-kochało bieliznę korygującą!

Jak dopasować bieliznę modelującą?

Sekretem skuteczności bielizny korygującej jest jej odpowiednie dopasowanie do sylwetki. Jeśli wybierzesz za duży rozmiar majtek modelujących, nie uda Ci się osiągnąć efektu optycznego wyszczuplenia. Nie można również nosić za ciasnej bielizny modelującej. Ponieważ korygujące halki, figi, czy body, doskonale przylegają do sylwetki, za ciasny rozmiar może za bardzo uciskać ciało.

Figi Eldar Vala S-XL

Czy bielizna modelująca odchudza?

Niektóre panie uważają, że bielizna modelująca z czasem na stałe wyszczupla sylwetkę. Należy jednak podkreślić, że taki efekt jest niemożliwy do osiągnięcia. Nawet najlepsza bielizna korygująca nie może być także porównywana do gorsetów medycznych i pasów ortopedycznych, które z czasem rzeczywiście zmieniają sylwetkę. Na czym zatem polega skuteczność bielizny modelującej w osiągnięciu wymarzonej figury? Korygujące halki, figi czy body, w rzeczywistości wyszczuplają sylwetkę jedynie optycznie. Dlatego tak dobrze sprawdzają się pod obcisłą sukienką lub kombinezonem, zapewniając efekt szczupłej sylwetki.

Półhalka Julimex Shapewear 220 Skirt S-2XL

Różne rodzaje bielizny modelującej

Jeszcze parę lat temu bielizna korygująca kojarzyła się przede wszystkim z figami z podwyższonym stanem. Obecnie jednak producenci oferują także wiele innych propozycji. Możesz zdecydować się na modelujące body, halki, legginsy, podkoszulki, szorty, a nawet stringi. Szeroki wybór spełni oczekiwania każdej kobiety, która marzy o szczupłej sylwetce. Warto też wspomnieć o bieliźnie korygującej obejmującej niemal na całą sylwetkę. Takie fasony nierzadko modelują również piersi, za pomocą specjalnie dopasowanych i wypełnionych miseczek.

Stringi Julimex Shapewear Wysoka Talia 275

Bielizna modelująca jest wygodna

Myślisz, że bielizna korygująca znacznie uciska ciało i w rezultacie nie jest zbyt wygodna? Nic bardziej mylnego! Modelujące szorty czy halki, są produkowane na bazie wysokojakościowych tkanin i nie wywołują uczucia dyskomfortu. Świetnie przylegają do ciała, a przy tym nie odznaczają się pod ubraniem. Producenci dbają o najdrobniejsze detale, aby zadbać o pełną wygodę. Warto zwrócić uwagę na halki czy figi o cienko wykończonych brzegach, które sprawdzą się nawet pod obcisłymi kreacjami. Tym samym efekt optycznie szczuplejszej sylwetki można osiągnąć bez wyrzeczeń – to znakomita alternatywa chociażby dla niewygodnych gorsetów.

Figi Eldar Viva S-XL

Wybierz dla siebie odpowiedni rodzaj bielizny modelującej i przekonaj się, jak szybko zmieni się Twoja sylwetka. Pamiętaj, że korygujące elementy damskiej garderoby są bardzo wygodne i śmiało możesz nosić je na co dzień – nie tylko na specjalne okazje. Bieliznę modelującą znajdziesz również w naszym sklepie. Zamów u nas halkę, figi, body lub legginsy, wybierając odpowiedni rozmiar. Sprawdź naszą aktualną ofertę!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *