Ciekawostki

Andrzejki w domu – jak je spędzić?

Coraz więcej osób decyduje się na spędzenie Andrzejek w domu. Z całą pewnością jest to nie tylko sposób na zaoszczędzenie, ale też na chwile z bliskimi w spokojnym otoczeniu. W jaki sposób zorganizować takie Andrzejki? O czym należy pamiętać? Czytaj uważnie, a gwarantujemy, że Twój wieczór będzie należał do udanych.

Andrzejki – co oznaczają?

30 listopada obchodzimy imieniny Andrzeja, a po grecku Andress oznacza „mąż” i dlatego wszystkie praktyki wróżbiarskie tego dnia dotyczą głównie zamążpójścia. Dzisiaj to święto bardzo ewoluowało. Organizowane są huczne imprezy, na których gromadzą się nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Jednak wciąż w wielu przypadkach zachowano jego tajemniczość i magię.

Andrzejki – czy to odpowiednia pora na romantyczny wieczór?

Andrzejki to zdecydowanie wieczorowo – nocna impreza, jaką można zaplanować w bardzo różny sposób – w gronie przyjaciółek lub jeżeli masz partnera, tylko z nim. Wybór należy do Ciebie. Jeśli postawisz na wieczór tylko we dwoje, to proponujemy wykwintną kolacje. Właśnie wtedy warto zachwycić ukochanego niesamowitą kreacją lub bieliźnianym kompletem Obsessive Contica Babydoll. Twój strój sprawi, że zarówno wieczór, jak i noc będzie niezapomnianym przeżyciem. Koniecznie postaw na dużą ilość świec oraz zapach kadzidełek lub olejku.

Komplet Obsessive Contica Babydoll

Andrzejki – kilka inspiracji na spotkanie singielek

Dawniej Andrzejki były obchodzone tylko przez panny. Młode kobiety mogły poznać swoją przyszłość, nabrać nadziei na spotkanie wielkiej miłości. To pogańskie święto było i nadal jest świetną zabawą, chociaż jego oprawa już trochę się zmieniła. Jak ją zaplanować i na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim postaraj się zaangażować uczestniczki w zorganizowanie tego spotkania, przecież czeka Was kilka godzin świetnej zabawy, why not check here. Razem ustalcie menu na ten wieczór, jak i wyszukajcie najciekawsze dla Was wróżby. Jeśli chodzi o ubiór, to warto zastanowić się, czy zależy Wam na zwyczajnym spotkaniu, czy może chcecie piżama party? Wtedy polecamy piżamę Eldar First Lady Aria. Tak zorganizowany wieczór bez wątpienia będzie udany!

Piżama Eldar First Lady Aria

Wróżby idealne dla singielek

Według legend, to właśnie w Andrzejki przepowiednie mają największą moc. Pamiętaj, aby przygotować się do tej rozrywki kilka dni wcześniej razem z innymi uczestniczkami. Lanie wosku, wróżenie z fusów lub ze słomek wymaga zakupu materiałów there is a difference. Podczas wróżenia, każdy powinien poruszyć swoją kreatywność. Wypróbujcie również taką prostą wróżbę, jak układanie butów wszystkich uczestniczek na przemian. Której pierwszej buty przekroczą próg pokoju będzie kandydatką na najszybsze zamążpójście.

Obojętnie czy andrzejkową noc z dnia 30 listopada na 1 grudnia spędzisz z innymi singielkami, czy tylko ze swoim partnerem, pamiętaj o zachowaniu tajemniczości tego dnia. Być może zdarzy się coś, dzięki czemu spojrzysz z nadzieją w swoją przyszłość. Pokazuj swoje piękno, wzmacniając je kuszącym makijażem oraz wyjątkową stylizacją i koronkową bielizną.Notice: compact(): Undefined variable: limits in /home/koronkow/domains/koronkowa.pl/public_html/blog/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /home/koronkow/domains/koronkowa.pl/public_html/blog/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *